Gdzie na zapiekanki ?

Gdzie na zapiekanki ?

Gdzie zjeść dobre zapiekanki w Krakowie

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Osobiście polecam starą szkołę zapiekanek, gdzie czuć zapach spalonego tłustego sera, gdzie do niedawna można było kupić oranżadę i gumy TURBO 🙂

Cofnijcie się w czasie i koniecznie odwiedźcie punkty:

Zapiekanki na pętli w Bronowicach
Zapiekanki na rynku – ul. Sienna na odcinku pomiędzy rynkiem, a małym rynkiem

oba punkty to oddech minionej epoki, mała podróż sentymentalna, to jak wizyta w Muzeum Zapiekanek 🙂

Please wait...

O Admin

Administracja gdziewkrakowie.pl

Komentarze 8

 1. Te w Bronowicach są bardzo smaczne, tylko jak dla mnie za dużo tam najtańszego sera z Makro. Często jadałem zapiekanki na Nowym Kleparzu przy przystanku 130, niestety zlikwidowali ten punkt i jest tam teraz BOSS Kebab.

  Zapiekani z Kazimierza z Placu Nowego mi w ogóle nie smakują.

  Please wait...
 2. Świetne zapiekanki są w Galerii Bronowickiej w bistro zaraz przy Aptece i przy wyjściu w kierunku osiedla. Duże, świeżutkie chrupkie pieczywo bez „mazi”. Ser bardzo ładnie zapieczony, pod serem jest sos tysiąca wysp. Na prawdę polecam, nawet starym wyjadaczom z pętli w Bronowicach i Endziora.

  Please wait...
 3. Jestem fanem zapiekanek i wiem o nich wszystko! Dlatego mogę polecić Gastro zapiekanki. Wejdź sobie na ich profilhttps://www.facebook.com/zapiekankigastro?fref=t . Fajne jest to, że można samemu skomponować składniki i nie ma obowiązkowych pieczarek, które przecież nie wszyscy lubią.

  Please wait...
 4. Tylko pętla tramwajowa Widok!. Nie pomylcie, bo są dwa okienka. Wybierzcie to dalej od środka pętli ( mają hasło- „zawstydzamy krakowskie obwarzanki” czy jakoś tak..

  Please wait...
 5. Zapiekanki tylko na placu Bieńczyckim w NH 🙂

  Please wait...
 6. Bardzo dobre zapiekanki są jak się wchodzi na basen Korona to zaraz przy bramie wejściowej. Zawsze w przerwie w pracy zajadam się tam też nuggetsami i frytkami.

  Please wait...
 7. Według mnie świetne zapiekanki serwują w Roast@Toast na Dunajewskiego, naprzeciw Bunkra Sztuki. Po piwku, i nie tylko, w sam raz. Świeże, do tego smaczne sosy własnej roboty. Plus tosty do wyboru. Interesujące nazwy zapiekanek. Na przykład Złoty Osioł, jakby wprost z Apulejusza! Kto wie w czym rzecz, powinien się skusić… Chyba że wolicie Włoską Robotę, tak pod Coppolę. Up to you.

  Please wait...
 8. Zdecydowanie Polecam Bronowice pętla od 1983roku własnej roboty i ten smak. .

  Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone